Full-time Brno gaussalgo.com

Show all positions

Milujete JavaScript a ve snech si představujete, jak všechny kódy přepíšete do oblíbeného frameworku? Znáte výborně HTML5 a běžně používáte jeho všemožná API? Šílíte z milionu zanořených callbacků a raději šáhnete po Promise. Podmínky téměř vždy píšete jako "a === b"? Pak hledáme právě vás!

Pracovní náplň

  • tvorba front-endů a back-endů systémů a aplikací pro behaviorální analytiku a umělou inteligenci.
  • správa a další rozvoj systémů a aplikací .
  • analýzy a návrhy řešení.

Očekáváme

  • velmi dobrou znalost HTML5, CSS, JavaScript
  • znalost nějakého z JS frameworků Angular, Ember, React
  • znalost základů Python, C++, PHP, MySQL popřípadě jiných serverových technologií
  • zkušenosti s OOP, GIT, Node.js.
  • orientaci v linuxovém prostředí a práce v bash.

Nabízíme

  • HPP (případně VPP pro studenty VŠ).
  • smysluplnou a dobře placenou práci.
  • týden dovolené navíc a sick days.
  • volnou pracovní dobu.
  • přátelský kolektiv.
  • účast na školeních a konferencích dle vlastního výběru.
  • možnost učit se od zkušených kolegů s dlouhou praxí v oboru.
  • pěkné kanceláře v centru Brna.

Máte zájem o tuto pozici?

Přidejte se k naší kolektivní inteligenci. Odpor je marný. Budete asimilováni. Jsme Gauss Algorithmic.