Full-time Praha colpirio.com

Show all positions

Pokud chcete zkusit prudce se rozvíjející obor umělé inteligence v personalisované on-line reklamě, pak se spojte s námi, využíváme nejmodernější technologie a máme jeden z nejlepších týmů v regionu na Big Data.

Hledáme:

  • mladé i zkušené obchodníky v oblasti on-line reklamy
  • schopné obchodníky, kteří se zajímají o technologie na internetu
  • dříče, kteří chtějí na sobě neustále pracovat, aby se vypracovali na špičku v oboru

Požadujeme:

  • pečlivost a dotahování jednotlivých úkolů – žádný kontakt nesmí vychladnout
  • vzdělání – SŠ, VŠ se zaměřením na marketing výhodou
  • zkušenost s prodejem reklamy pomocí programatického nákupu (RTB) výhodou
  • praxe v online marketingu výhodou
  • znalost webové analytiky výhodou

Náplň práce:

  • první kontakt s klienty, kteří nás sami kontaktují a které chceme získat
  • komunikace s klientem (osobně, telefonicky a e-mailem)
  • vyhledávání dalších příležitostí na trzích v Česku a na Slovensku
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů

Nabízíme:

  • full time zaměstnání
  • HPP
  • velice zajímavou práci v kolektivu odborníků v oboru
  • výkonnostní odměny v závislosti na výsledku
  • příspěvek na stravu cca 2 000 Kč/měs.
  • zázemí stabilní rychle rostoucí společnosti
  • získání know-how využití Big Data v marketingu, umělé inteligence a reklamních platforem
  • 5 týdnů dovolené (+5 sick days)