Cognito.CZ, s.r.o.

Show all articles

Přední český technologický investiční fond MindForge, do jehož portfolia patří mimo jiné i v zahraničí úspěšné brněnské startupy CleverAnalytics a...

Přední český technologický investiční fond MindForge, do jehož portfolia patří mimo jiné i v zahraničí úspěšné brněnské startupy CleverAnalytics a Gauss Algorithmic, zahájil letošní rok konferencí v brněnské hvězdárně a planetáriu.

O produkci konference, které se zúčastnilo více než 100 specialistů z oborů, jako jsou velká data, umělá inteligence, nebo kybernetická bezpečnost, se postarala digitální agentura Cognito.

Cílem MindForge Kickoff 2019 bylo představit společnosti  zhodnotit uplynulý rok a představit cíle a plány do roku 2019. Na celodenní akci se sešli zakladatelé, management i zaměstnanci jednotlivých firem i skupiny MindForge, včetně jejího zakladatele Tomáše Rašky a členů boardu, a také externí hosté a přednášející.

Agentura Cognito zajistila vše od režijní až po produkční stránku. Na akci krom prezentací CEO jednotlivých firem promluvili i externí přednášející, Petr Podrouzek ze Socialbakers nebo Lukáš Neduchal z EMARK. Leitmotivem těchto prezentací byla práce s velkými daty. Eventem provázel moderátor Honza Mayer, CEO společnosti Dataweps.

Jan Janča
Jan Janča dohlíží na hladký průběh MindForge Kickoff 2019

Tomáš Raška
Tomáš Raška při zahájení MindForge Kickoff 2019

Next articles

Platby za daně z nemovitostí

Květen znamená pro většinu vlastníků pozemků povinnost uhradit daň z nemovitých věcí. Číst více

News CleverMaps, a.s.

Mindforge Group SE
Obsah chlorofylu vyhodnocený pomocí družicových dat

Přes nesporné výhody družice Sentinel 2 většina služeb využívající družicová data v precizním zemědělství pracuje s indexem NDVI. ...

News CleverMaps, a.s.

Mindforge Group SE